• Sağlıklı Mama Ailesi

Premium Mamalar Neden Pahalı?

En son güncellendiği tarih: 21 Ara 2018Premium mamalarda dolgu maddeleri (besin değeri olmayan içerik) ya çok az miktarda bulunur ya da hiç bulunmaz. Dolgu maddeleri, evcil dostlarımıza herhangi bir faydası olmayan, sadece ağırlık yapması için mamalara eklenen ucuz maddelerdir. Dolgu maddesi kullanılmadan üretilen, tüm içeriği kaliteli ve besin değeri yüksek maddelerden oluşan mamaların malzeme ve üretim masrafları artıyor, işte bu yüzden premium mamaların fiyatları daha yüksek oluyor.Sağlıklı Mama olarak biz neyi farklı yapıyoruz?


Kullandığımız ham maddeleri fabrikamızın yakın çevresinden tedarik ediyoruz. Böylece mamalarız daha güvenilir, daha taze ve daha ekonomik olabiliyor!


Ayrıca,  ‘Classic’ serisinde tercih ettiğimiz metalize ambalaj sayesinde fonksiyonellik ve işlevden ödün vermeden, sadece baskı ve giydirme masraflarını düşürerek ailenize Sağlıklı Mama’yı daha ekonomik olarak ulaştırabiliyoruz!


Perfekt Hund ve Perfekt Katze mamalarını kendimiz üretiyoruz ve kendimiz dağıtımını yapıyoruz. Dağıtım ve pazarlama masraflarını bu şekilde azaltarak, Sağlıklı Mama’larımızı daha düşük fiyatlara sunabildiğimiz gibi, iş süreçlerimizde yüksek verimlilik ve kaliteye daha kolay ulaşabiliyoruz!


298 görüntüleme0 yorum

SAĞLIKLIMAMA

YARDIM

KARGOLAMA & İADE
MEMNUNİYET
ÖDEME SEÇENEKLERİ 

İLETİŞİM

HAKKIMIZDAKİ YENİLİKLERDEN HABER ALMAK İÇİN MAİL LİSTEMİZE KAYDOL!

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon

© Copyright Sağlıklı Mama 2018. Tüm hakları saklıdır.