KURULUŞ POLİTİKALARIMIZ

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 

  • Zarar Görmüş Ürünü Yenisi İle Değiştirme İmkanı:

Kargon eline ulaştığında lütfen kargo paketini, kargo görevlisinin yanında açarak kontrol et. Kargo esnasında oluşabilecek bir hasar ya da eksiklik gözlemlersen, kargo görevlisine tutanak tutturarak karşılıklı oluşabilecek maduriyetlerin önüne geçmiş oluyorsun. Tutanak tutturularak bize iade edilen ürünlerin yerine, aynı gün ürünün yenisini gönderiyoruz! 

  • Gerekçesiz Ürün İadesi İmkanı:

Sağlıklı Mama’dan satın aldığın ürünü 1 hafta içerisinde, orjinal ambalajı açılmamış ve zarar görmemiş olması kaydıyla, sadece kargo bedelini karşılayarak iade edebilirsin.

KİŞİSEL BİLGİ GÜVENLİĞİ HAKKINDA

Bizimle paylaştığınız isim, adres ve telefon bilgileri ürünlerin size kolayca ulaştırılabilmesi adına üçüncü parti olarak çalışan kargo şirketiyle paylaşılmaktadır. Seçeceğiniz herhangi bir ödeme yöntemi dahilinde kullandığınız herhangi bir kişisel bilgi, şirket içerisinde ya da dışarısında ulaşılamamakta ve kaydı tutulamamaktadır. Bizi seçtiğiniz için teşekkür eder, güvenli alışverişler dileriz.

TOPTAN SATIŞ

Ürünlerimizin toptan satış ağı henüz bulunmamaktadır. Sağlıklı Mama ürünlerinin toptan satışı ile ilgileniyorsanız lütfen sayfanın altında bulunan bilgiler üzerinden iletişime geçin. İlginiz için teşekkür ederiz!

 

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Kredi/Banka Kartı 
Kapıda Ödeme

Havale/EFT ile Ödeme

SAĞLIKLIMAMA

YARDIM

KARGOLAMA & İADE
MEMNUNİYET
ÖDEME SEÇENEKLERİ 

İLETİŞİM

HAKKIMIZDAKİ YENİLİKLERDEN HABER ALMAK İÇİN MAİL LİSTEMİZE KAYDOL!

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon

© Copyright Sağlıklı Mama 2018. Tüm hakları saklıdır.