KARGOLAMA & İADE KOŞULLARI

KARGOLAMA POLİKAMIZ

Türkiye içi tüm kargo bedellerini Sağlıklı Mama olarak biz karşılıyoruz! Gönderdiğimiz tüm kargolar, kendi ekibimiz tarafından, mamalarımız için özel tasarlanmış koliler ile paketleniyor!

 

Henüz kendi dağıtım servisimiz olmadığı için, Aras Kargo firması ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Siparişi aldığımız gün, ürününü kargoya veriyoruz. Kargo ile ilgili gecikme sıkıntıları konusunda, Aras Kargo’dan sana gelen kargo takip numarası ile Aras Kargo firmasından bilgi alabilirsin. Paketin sana ulaştığında lütfen görevli yanındayken kontrol et, herhangi bir sorunu tutanak tuttur, böylece karşılıklı mağdurluğu önlemiş oluyoruz! Tutanak tutturduğun ürünün yenisini, aynı gün senin için kargolayacağız!  

 

Eğer Aras Kargo ile gönderim yapılmasını istemiyorsan lütfen sayfanın altındaki bilgiler üzerinden bizimle iletişime geç.

İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARIMIZ

Sağlıklı Mama Ailesi olarak karşılıklı mağduriyeti önlemek üzerine iade ve değişim koşullarımızı şekillendirdik.

 

Sana gönderdiğimiz ürünü, 1 hafta içerisinde, paketi açılmamış ve kullanılmamış bir haldeyse hiçbir gerekçe belirtmeden iade edebilirsin. Kullanılmış veya denenmiş mamaları ne yazık ki iade alamıyoruz. 

Kargo ile eline ulaşan, bozulmuş ya da yırtılmış bir paketi, kargo görevlisi oradayken tutanak tutturduysan aynı gün değiştiriyor sana ürünün yenisini gönderiyoruz. Bu yüzden lütfen kargo görevlisi oradayken paketini kontrol et.

Paket düzgün ulaşmasına rağmen ürünle ilgili herhangi bir bozulma, tozlanma, aşınma farkettiysen lütfen aşağıdaki bilgiler üzerinden bizimle iletişime geç, gerekli bilgileri bize sağlayabilirsen, ürünün değişimini gerçekleştirebiliriz!

SAĞLIKLIMAMA

YARDIM

KARGOLAMA & İADE
MEMNUNİYET
ÖDEME SEÇENEKLERİ 

İLETİŞİM

HAKKIMIZDAKİ YENİLİKLERDEN HABER ALMAK İÇİN MAİL LİSTEMİZE KAYDOL!

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon

© Copyright Sağlıklı Mama 2018. Tüm hakları saklıdır.